Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru
Nové knižní tituly ze série Juniper Day One

Knihy ze série DayOne jsou zdarma dostupné ve formátu PDF, k dispozici jsou rovněž jako e-knihy v iTunes/iBooks a Amazon Kindle, a také jako tištěné knihy. Niže jsou odkazy na nejnovější edice:

Day One: Automating Junos® with Ansible, 2nd Edition
Day One: Configuring Segment Routing with Junos
Day One: IPsec VPN Cookbook 2018
Day One: Amazon Web Services with vSRX Cookbook

Arrow ECS školí technologie Juniper

Společnost Arrow ECS nabízí řadu certifikovaných školení pro technologie Juniper. Bližší informace o těchto školeních získáte zde.

Proč byl Contrail opět vybrán jako nejlepší komerční SDN platforma

Obsáhlý příspěvek na blogu Juniper Networks vás seznámí s důvody, proč zákazníci preferují Contrail.

Seznamte se se službou Sky ATP

Krátké dvouminutové video vám představí cloudovou službu Juniperu Sky Advanced Threat Prevention.

Juniper na sociálních sítích
Arrow na YouTube a SlideShare
Navštivte české kanály Arrow na YouTube a SlideShare s řadou videí a prezentací.

Juniper Networks představil Unite Cloud pro datová centra, který zjednodušuje hybridní prostředí s více cloudy

Doporučit článek přátelům    Vytisknout článek  

Nový přírůstek do architektury Juniper Networks Unite přináší nové možnosti pro pokročilou automatizaci, škálovatelnost a snadnou implementaci.

Společnost Juniper Networks ohlásila Juniper Networks Unite Cloud, přelomovou platformu pro datová centra, která poskytuje podnikům kompletní řešení pro zjednodušení tvorby a správy hybridního prostředí zahrnujícího více cloudů. Unite Cloud, který je součástí bezpečné agilní podnikové architektury Juniper Networks Unite, je navržen s cílem redukovat celkové náklady na vlastnictví a současně zvýšit dlouhodobou návratnost investic. Kromě stávajících komplexních řešení pro datová centra od Juniper zahrnuje Unite Cloud zdokonalenou správní aplikaci Junos Space Network Director, která při analýze a řízení datového centra používá pokročilou automatizaci, nový přepínač Juniper Networks QFX5110 s 100GB funkcemi a možností škálování podle měnících se nároků přenosového pásma a novou službu Juniper Networks Contrail JumpStart, která pomáhá organizacím zavádět technologie rychleji a při snížených rizicích, tak aby byl přechod na cloud relativně hladký.

Moderní datová centra obsahují řadu virtualizovaných prvků a jsou rozmístěna v mnoha geografických lokalitách a cloudových prostředích. Vybudování a správa takového systému – při současné snaze udržovat náklady na nízké úrovni – bývají neuvěřitelně složité. Především to vyžaduje bezpečnou, jednoduchou a otevřenou architekturu datového centra, která je schopna se rozvíjet v návaznosti na měnící se potřeby. Platforma Unite Cloud od Juniperu všechny tyto požadavky splňuje. Poskytuje organizacím požadované stavební bloky pro správu prostředí zahrnujícího více cloudů, soukromých i veřejných, je schopna se rozšiřovat podle rostoucích obchodních požadavků a podporuje zavádění nových aplikací, služeb a technologií.

Ohlášená řešení Unite Cloud doplňují dříve ohlášená řešení Unite Campus a Unite Cloud-Enabled Branch, a dále tak rozšiřují architekturu Unite, nejucelenější architekturu v odvětví, která zákazníkům pomáhá budovat a řídit složitá podniková prostředí. Architektura Juniper Unite, která byla ohlášena v roce 2015, představuje platformu pro celou podnikovou strukturu, tedy včetně datového centra, ústředí a poboček, a umožňuje její koherentní správu. Organizace si tak mohou navrhnout a vybudovat síťovou infrastrukturu, která dokonale vyhovuje jejich specifickým potřebám.


Vytisknout článek

Doporučit článek přátelům