Vyhledávání na www.junipernews.cz
Objednejte si pravidelné zasílání Juniper Newsletteru

ANKETA
Jaký je váš pohled na firemní IT v cloudu?

Cloud již využíváme
2 15%
Migrace do cloudu aktuálně probíhá
1 8%
Připravujeme se na migraci, řešíme projekt
4 31%
Stáje ještě analyzujeme ROI a případná rizika
2 15%
Nechystáme se na migraci, neuvažujeme o ní
4 31%
Využijte nabídky služeb našeho SDN Labu
Využijte nabídky služeb našeho SDN Labu

Arrow ECS školí technologie Juniper

Společnost Arrow ECS nabízí řadu certifikovaných školení pro technologie Juniper. Bližší informace o těchto školeních získáte zde.

Juniper na sociálních sítích
Arrow na YouTube a SlideShare
Navštivte české kanály Arrow na YouTube a SlideShare s řadou videí a prezentací.

Juniper Networks představil Unite Cloud pro datová centra, který zjednodušuje hybridní prostředí s více cloudy

Doporučit článek přátelům    Vytisknout článek  

Nový přírůstek do architektury Juniper Networks Unite přináší nové možnosti pro pokročilou automatizaci, škálovatelnost a snadnou implementaci.

Společnost Juniper Networks ohlásila Juniper Networks Unite Cloud, přelomovou platformu pro datová centra, která poskytuje podnikům kompletní řešení pro zjednodušení tvorby a správy hybridního prostředí zahrnujícího více cloudů. Unite Cloud, který je součástí bezpečné agilní podnikové architektury Juniper Networks Unite, je navržen s cílem redukovat celkové náklady na vlastnictví a současně zvýšit dlouhodobou návratnost investic. Kromě stávajících komplexních řešení pro datová centra od Juniper zahrnuje Unite Cloud zdokonalenou správní aplikaci Junos Space Network Director, která při analýze a řízení datového centra používá pokročilou automatizaci, nový přepínač Juniper Networks QFX5110 s 100GB funkcemi a možností škálování podle měnících se nároků přenosového pásma a novou službu Juniper Networks Contrail JumpStart, která pomáhá organizacím zavádět technologie rychleji a při snížených rizicích, tak aby byl přechod na cloud relativně hladký.

Moderní datová centra obsahují řadu virtualizovaných prvků a jsou rozmístěna v mnoha geografických lokalitách a cloudových prostředích. Vybudování a správa takového systému – při současné snaze udržovat náklady na nízké úrovni – bývají neuvěřitelně složité. Především to vyžaduje bezpečnou, jednoduchou a otevřenou architekturu datového centra, která je schopna se rozvíjet v návaznosti na měnící se potřeby. Platforma Unite Cloud od Juniperu všechny tyto požadavky splňuje. Poskytuje organizacím požadované stavební bloky pro správu prostředí zahrnujícího více cloudů, soukromých i veřejných, je schopna se rozšiřovat podle rostoucích obchodních požadavků a podporuje zavádění nových aplikací, služeb a technologií.

Ohlášená řešení Unite Cloud doplňují dříve ohlášená řešení Unite Campus a Unite Cloud-Enabled Branch, a dále tak rozšiřují architekturu Unite, nejucelenější architekturu v odvětví, která zákazníkům pomáhá budovat a řídit složitá podniková prostředí. Architektura Juniper Unite, která byla ohlášena v roce 2015, představuje platformu pro celou podnikovou strukturu, tedy včetně datového centra, ústředí a poboček, a umožňuje její koherentní správu. Organizace si tak mohou navrhnout a vybudovat síťovou infrastrukturu, která dokonale vyhovuje jejich specifickým potřebám.


Vytisknout článek

Doporučit článek přátelům